TÜRKTOB HEYETİ TARIM VE ORMAN BAKANI İBRAHİM YUMAKLI İLE BİR ARAYA GELDİ

TÜRKTOB HEYETİ TARIM VE ORMAN BAKANI İBRAHİM YUMAKLI İLE BİR ARAYA GELDİ

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Yönetim Kurulu ve Alt Birliklerin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile bir araya geldi.

TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ömer Güler, Tohum Sanayileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) ve Ekonomik İşbirliği Ülkeleri Tohumcular Birliği (ECOSA) Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Gençer, Fide Üreticileri Alt Birliği (FİDEBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı M. Kayhan Yıldırım, Tohum Dağıtıcıları Alt Birliği (TODAB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erol, Tohum Yetiştiricileri Alt Birliği (TYAB) Yönetim Kurulu Başkanı Miktat Olgun, Fidan Üreticileri Alt Birliği (FÜAB) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Şendağ ve Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Dündar’dan oluşan TÜRKTOB Heyeti, Bakan Yumaklı’ya kapsamlı bir rapor sundu.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen ve Bitkisel Üretim Genel Müdürü Uğur Erdem’in de hazır bulunduğu toplantıda sektörün tüm sorunları detaylarıyla gündeme geldi.

5.12.2023 / Tarım ve Orman Bakanlığı / Ankara