“Tarımda Türkiye Yüzyılı” Temalı Çalıştayımız Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi

“Tarımda Türkiye Yüzyılı” Temalı Çalıştayımız Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi

Birliğimiz tarafından düzenlenen “Tarımda Türkiye Yüzyılı” temalı çalıştayımızın 1. günü T.C. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vahit KİRİŞCİ ‘nin teşrifleri ile TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Savaş AKCAN, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı BÜGEM Genel Müdürü Sn. Dr. Mehmet HASDEMİR, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Sn. Prof. Dr. Yunus KILIÇ, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı TİGEM Genel Müdürü Dr. Hasan GEZGİNÇ, FAO Türkiye Temsilci Yardımcısı Ayşegül SELIŞIK, Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi, Doç. Dr. Sait Muharrem SAY, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer EREN, Genel Müdürlerimiz, Bakanlık Temsilcilerimiz, TÜRKTOB ve Alt Birliklerinin Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurum Müdürlerimiz, Basın Mensuplarımız ve Yetiştiricilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

“Tarımda Türkiye Yüzyılı” temalı çalıştayımızın 2. günü Türkiye Yüzyılında Tarım Paneli, moderatör Sayın Galip Umut ÖZDİL tarafından
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Sn. Prof. Dr. Yunus KILIÇ, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı BÜGEM Genel Müdürü Sn. Dr. Mehmet HASDEMİR, TİGEM Genel Müdürü Dr. Hasan GEZGİNÇ, TMO Genel Müdürü Ahmet GÜLDAL, TYAB Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ömer GÜLER ve Yetiştiricilerimizin katılımlarıyla soru, cevap şeklinde gerçekleştirilmiştir.

13.12.2022