2021 Yılı Yetkili Organlar İstişare Toplantısı Kızılcahamam’da Yapıldı

2021 Yılı Yetkili Organlar İstişare Toplantısı Kızılcahamam’da Yapıldı

Tohum Yetiştiricileri Alt Birliği (TYAB), 2021 yılı yetkili organlar istişare toplantısı Kızılcahamam’da yapıldı.

Yönetim Kurulu, Denetim, Disiplin ve Hakem Kurulları ile TYAB TÜRKTOB Temsilcilerinin yanında TYAB İl Komisyon Temsilcilerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ömer Güler’in konuşmasıyla başladı.

Mayıs 2018’de yapılan 11.Olağan Genel Kuruldan bu yana birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Güler, özetle şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yılları değerlendirdiğimiz ve gelecek adımlarımızı planladığımız bu tür toplantılar ile herkesin görüşlerini alabiliyoruz. Burada çıkan sonuçların yol haritamızı oluşturacağına olan inancım tam. Bu konuda katılımlarıyla bizlere destek veren tüm kurul üyelerimize ve il komisyon temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Yeni göreve başlayan arkadaşlarımız ile birlikte bir yol alacağız. Amacımız üyelerimiz ve sektör paydaşlarımız için ortak menfaatte birleşmek.

Tüm kurullarımıza ve temsilcilerimize ayrı ayrı görev ve sorumluluk düşüyor. Hepsinin bu bilinçle hareket edeceğinden kuşkumuz yok. Çıkacak sonuçların bizlere hayırlar getirmesini diliyorum.”